Doradztwo
 
Jak wygląda spotkanie?
Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie. Zapewne Twoje cele finansowe są wyjątkowe. Specjalista zadając Ci pytania będzie starał się znaleźć produkt spełniający Twoje oczekiwania, niezależnie od tego, czy będzie to prosta lokata bankowa, fundusz inwestycyjny, czy skomplikowany kredyt hipoteczny. To od Ciebie zależy, czy zechcesz odpowiedzieć na dane pytanie. Jednak im więcej informacji zostanie nam przekazanych, tym nasza oferta będzie mogła być dokładniejsza i bardziej atrakcyjna. Spotkania z nami nie są schematyczne, podążamy ścieżkami zainteresowań klienta.
Jak długo trwa spotkanie?
Sama prezentacja firmy oraz produktów, to kwestia kilku minut. Dalszy przebieg rozmowy zależy od zainteresowań klienta. Zdarzało się, że klient zasypywał nas pytaniami dotyczącymi jego dotychczasowymi produktami, co zajmowało kilka godzin. Z drugiej strony, jeżeli stwierdzisz, że nie mamy Ci nic ciekawego do zaoferowania, to nikt nie będzie Cię zatrzymywał na siłę.
Jakich analiz może dokonać specjalista na spotkaniu?
Analiza psychologiczna – sprawdzenie podejścia do różnych produktów finansowych i wyselekcjonowanie tych, które są przeznaczone właśnie dla Ciebie.
Analiza awersji do ryzyka – czy jesteś osobą, która jest w stanie zaryzykować, aby osiągnąć więcej, czy raczej zupełnie stronisz od jakiegokolwiek ryzyka.
Analiza celu finansowego – wybranie produktów na Twoją kieszeń, które są w stanie zaspokoić Twoje potrzeby finansowe.
Analiz posiadanych przez Ciebie produktów – określenie ich wad i zalet. Specjalista nigdy nie zniechęca, ani nie przekonuje do już posiadanych produktów, ponieważ to Ty wiesz, czego wymagasz od produktu.
Co muszę wiedzieć chcąc umówić się na spotkanie?
Tak naprawdę nic nie jest konieczne, ponieważ pierwsze spotkanie może być czysto informacyjne. Jeśli wówczas stwierdzisz, że warto spotkać się po raz drugi, to umówimy się ponownie.
Czy spotkanie jest płatne?
Nie. Informacje nic nie kosztują, natomiast w przypadku, gdy zainteresuje Cię jakiś produkt, to wszystkie koszty związane z jego otwarciem i prowadzeniem zostaną Ci przedstawione zanim podejmiesz ostateczną decyzję.
Czy na spotkaniu od razu musze się na coś decydować?
Oczywiście, że nie. Zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie, czy zdecydujesz się na współpracę.
Czy, jeżeli nie mam żadnych wolnych środków, to specjalista jest mi w stanie pomóc?
Oczywiście, że tak. Wielu ludzi ma produkty finansowe, które sporo kosztują. Po nich przeanalizowaniu sam stwierdzisz, ile możesz zaoszczędzić, bądź przeznaczyć, na coś co przyniesie większe korzyści.
Nie mam dużej ilości pieniędzy. Czy warto się umawiać?
Oczywiście, że tak. Nikt od razu nie staje się milionerem. Fortunę buduje się małymi kroczkami. Spotkanie nie wymaga podejmowania żadnych decyzji, ponieważ może służyć pozyskaniu nowej wiedzy.
Kliknij i sprawdź!
Wypełnij formularz, a nasi specjaliści szybko i fachowo odpowiedzą na Twoje pytania.
formularz »»

Kredyty
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103

Inwestycje
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103
Kontakt
Sekretariat
Ul. Dobrego Pasterza 122C/31
31-460 Kraków
 
Tel. 667 995 974
mail: biuro@trafnieinwestuj.pl
 
Godziny otwarcia:
pn - pt 10:00 - 20:00
Osoby kontaktowe
 
Kontakt ze specjalistą kredytowym
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103
mail: g.mroczek@trafnieinwestuj.pl
 
Kontakt ze specjalistą finansowym
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103
mail: g.mroczek@trafnieinwestuj.pl