Leasing
 
Leasing jest ciekawą formą nabywania/użytkowania środków trwałych w firmach. Jest to oddzielny produkt rynku finansowego rządzący się swoimi prawami, mimo iż niektórzy uważają, że niewiele różni się od zwykłego kredytu firmowego. Najczęściej firmy korzystają z tego produktu kupując samochody, lecz może on także posłużyć do zakupu mebli biurowych, a także maszyn. Słowo zakup znaczy tutaj również użytkowanie, ponieważ przy leasingu operacyjnym środek trwały należy do leasingodawcy.

W przypadku tego produktu oferta firm leasingowych jest uzależniona od stabilności oraz dochodowości firmy starającej się leasing. Nasza firma służy tutaj tylko i wyłącznie w znalezieniu najlepszego rozwiązania i skierowania do odpowiedniej instytucji.
Ile kosztuje mnie Państwa usługa, polegająca na wybraniu odpowiedniego leasingodawcy?
Jako firma działająca na rynku w sposób „hurtowy” jesteśmy wynagradzani przez firmy leasingowe na zasadzie własnych, wynegocjowanych prowizji kosztem leasingodawcy, stąd klient przekazany za naszym pośrednictwem nie otrzyma droższej oferty.
Leasing operacyjny, czy finansowy?
Bardziej powszechną formą leasingu jest ten pierwszy, ale wszystko zależy od tak wielu czynników, że nie można jednoznacznie, bez poznania firmy starającej się o leasing, stwierdzić, który będzie lepszy.
Kliknij i sprawdź!
Wypełnij formularz, a nasi specjaliści szybko i fachowo odpowiedzą na Twoje pytania.
formularz »»

Kredyty
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103

Inwestycje
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103
Kontakt
Sekretariat
Ul. Dobrego Pasterza 122C/31
31-460 Kraków
 
Tel. 667 995 974
mail: biuro@trafnieinwestuj.pl
 
Godziny otwarcia:
pn - pt 10:00 - 20:00
Osoby kontaktowe
 
Kontakt ze specjalistą kredytowym
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103
mail: g.mroczek@trafnieinwestuj.pl
 
Kontakt ze specjalistą finansowym
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103
mail: g.mroczek@trafnieinwestuj.pl