Nieruchomości
 

W naszej firmie posiadamy setki ofert nieruchomości, gdzie nie pobieramy prowizji ze strony kupującego, a jeśli prowizja występuje, to jest ona jasno określoną przy każdej nieruchomości. Tylko od Ciebie zależy czy wybierzesz ofertę bezpłatną, czy tę, za którą będziesz musiał nam zapłacić często symboliczną kwotę dużo niższą niż u konkurencji. Dzięki temu jesteśmy jednym z najbardziej etycznie działających biur nieruchomości, ponieważ już na samym początku wszystko jest jasno określone.

W dodatku dla wszystkich, naszych Klientów bezpłatnie wykonujemy atrakcyjną ofertę kredytu hipotecznego, który posiada gwarancję najniższej ceny albo zwrot prowizji za znalezienie nieruchomości.

Dowiedz się więcej o gwarancji najniższej ceny

Posiadamy w swojej ofercie aż 28 banków, a dzięki wykonywaniu wielu kredytów w większości z nich mamy możliwość negocjacji specjalnych warunków dla naszych Klientów, przez co nasza oferta jest tańsza niż ta bezpośrednio w placówce banku.

W przypadku nie skorzystania z oferowanego przez nas tańszego kredytu hipotecznego, prowizja jest o 1% wyższa od tej wpisanej przy ofercie, poza ofertami specjalnymi, gdzie jest napisane: "Oferta bez prowizji!!!"

Przeczytaj o nas więcej
Kliknij i sprawdź!
Wypełnij formularz, a nasi specjaliści szybko i fachowo odpowiedzą na Twoje pytania.
formularz »»

Kredyty
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103

Inwestycje
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103
Kontakt
Sekretariat
Ul. Dobrego Pasterza 122C/31
31-460 Kraków
 
Tel. 667 995 974
mail: biuro@trafnieinwestuj.pl
 
Godziny otwarcia:
pn - pt 10:00 - 20:00
Osoby kontaktowe
 
Kontakt ze specjalistą kredytowym
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103
mail: g.mroczek@trafnieinwestuj.pl
 
Kontakt ze specjalistą finansowym
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103
mail: g.mroczek@trafnieinwestuj.pl