Skład firmy
 
Prezes Zarządu – Grzegorz Mroczek

Karierę w branży finansowej zaczynał już jako piętnastolatek na stanowisku asystenta agenta ubezpieczeniowego firmy ING. W 2007 roku rozstał się z ową firmą i został niezależnym doradcą finansowym. Szybko dostrzeżono jego ogromną wiedzę i już pół roku później awansował na Menadżera Zespołu, a we wrześniu 2009 roku w wieku zaledwie 25 lat otrzymał prezesurę w nowo rozwijającej się firmie doradztwa finansowego.

Kariera nie przeszkodziła mu w zdobyciu wykształcenia. Jest absolwentem Matematyki na AGH w trybie dziennym. Napisał kilka cennych programów z zakresu finansów wykorzystujących elementy matematyki wyższej, lecz jego hobby to przede wszystkim Giełda Papierów Wartościowych, na której to jest aktywnym inwestorem od 2006 roku. Wcześniej przez cztery lata inwestował za pomocą funduszy inwestycyjnych.

W firmie zajmuje się nie tylko rozwojem spółki, ale również spotyka się z Klientami, bo jak twierdzi: „nie wyobrażam sobie pracy bez spotkań”. Dlatego też pomaga w wyborze najkorzystniejszego wariantu kredytu hipotecznego, jak również planu inwestycyjnego.

Wiceprezes Zarządu – Agnieszka Mroczek

Niespotykany charakter oraz umiejętności zarządzania ludźmi sprawiają, że doskonale zarządza kadrami w spółce. Uzupełnia w ten sposób „piętę Achillesową” Prezesa. Wykształcenie techniczne, które nabyła na AGH powoduje, że z najwyższą starannością analizuje każdy krok Prezesa służąc mu jako prawa ręka, dzięki czemu firma podąża we właściwym kierunku. Zdolności przywódcze pomagają również w negocjowaniu specjalnych warunków dla naszych Klientów, co przekłada się z kolei na konkurencyjną ofertę firmy.

Kliknij i sprawdź!
Wypełnij formularz, a nasi specjaliści szybko i fachowo odpowiedzą na Twoje pytania.
formularz »»

Kredyty
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103

Inwestycje
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103
Kontakt
Sekretariat
Ul. Dobrego Pasterza 122C/31
31-460 Kraków
 
Tel. 667 995 974
mail: biuro@trafnieinwestuj.pl
 
Godziny otwarcia:
pn - pt 10:00 - 20:00
Osoby kontaktowe
 
Kontakt ze specjalistą kredytowym
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103
mail: g.mroczek@trafnieinwestuj.pl
 
Kontakt ze specjalistą finansowym
Grzegorz Mroczek
Tel. 663 103 103
mail: g.mroczek@trafnieinwestuj.pl